Ink Cartridge | Cyan
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 80 mm |
| Gross weight | 0.16 kg |
| Gross width (mm) | 35 mm |
| Kogus | 1 |
| Maht | 80 ml |
| Net weight | 0.145 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 6171 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 14.00 g |
| Printimisvärvid | Cyan |
| Producer | Epson |
| Producer product name | T8502 |
| Tare weight (kg) | 0.015 kg |
| Tüüp | Ink Cartridge |
| Ühilduvad tooted | SureColor SC-P800 |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
| Wooden | 1.00 g |
Sildid: ink cartridge cyan, c13t850200, epson, tindid ja toonerid


