IRIScan Express 4 IRIS IRIScan Express 4 IRIS
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 138 mm |
| Brutokaal | 0.733 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 58 mm |
| Brutolaius (mm) | 308 mm |
| Combined (other) | 1 g |
| Combined (paper) | 116 g |
| Garantii | 12 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Liides | USB |
| Maht (m3) | 0.002465232 m |
| Maksimaalne ISO A-seeria paberi suurus | A4 |
| Minimaalsed süsteeminõuded | Mac OSx, Win 10, Win 7, Win 8, Win Vista, Win XP |
| Muud funktsioonid | Scans documents, business cards, photos, documents in A4/letter, etc. |
| Netokaal | 0.5 kg |
| Optilise skaneerimise resolutsioon | 1200 DPI |
| Paber/Papp | 116 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 1 g |
| Producer product family | IRIScan |
| Producer product name | Express 4 IRIS |
| Sisseehitatud aku | No |
| Skanneri tüüp | Mobile colour scanner |
| Taara kaal (kg) | 0.233 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | USB cable, Calibration card |
| WEE klassifikatsioon | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: iriscan express 4 iris iriscan express 4 iris, 458510, iris, skannerid



