Jimmy | Battery Pack for HW10/HW 10 Pro | 1 pc(s)
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 50.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross weight | 0.72 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Kogus pakis | 1 pc(s) |
| Net weight | 0.69 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3030 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 30.00 g |
| Producer | Jimmy |
| Producer product family | Battery Pack for HW10/HW 10 Pro |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühilduvad tooted | Jimmy Vacuum Cleaner HW10/HW 10 Pro |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: jimmy battery pack for hw10hw 10 pro 1 pcs, b0x81760009r, jimmy, tolmuimejad

