Kingston 8GB DDR5 5600MT/s Non ECC Memory RAM SODIMM
- TootjadKingston
- Mudel: KCP556SS6-8
- Saadavus: 5
-
160€
Kingston 8GB DDR5 5600MT/s Non ECC Memory RAM SODIMM
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 55.00 mm |
| Brutokaal | 0.04 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 170.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 15.00 mm |
| Garantii | 60 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Netokaal | 0.02 kg |
| Paber/Papp | 15.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 5.00 g |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.02 kg |
| WEE klassifikatsioon | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: kingston 8gb ddr5 5600mts non ecc memory ram sodimm, kcp556ss6-8, kingston, malud

