Kingston DataTraveler Exodia 128 GB, USB 3.2, Black
- TootjadKingston
- Mudel: DTX/128GB
- Saadavus: 5
-
19€
Kingston DataTraveler Exodia 128 GB, USB 3.2, Black
| All | |
| Brutokaal | 0.02 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 60 month(s) |
| Gross depth (mm) | 70.00 mm |
| Gross height (mm) | 12.00 mm |
| Gross width (mm) | 30.00 mm |
| Liidese tüüp | USB 3.2 |
| Maht | 128 GB |
| Materjal | Metal, plastic |
| Netokaal | 0.01 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Producer product name | DataTraveler Exodia |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: kingston datatraveler exodia 128 gb, usb 32, black, dtx128gb, kingston, usb malupulgad



