Kingston KC600 1000 GB, SSD interface mSATA, Write speed 520 MB/s, Read speed 550 MB/s
- TootjadKingston
- Mudel: SKC600MS/1024G
- Saadavus: 5
-
294€
Kingston KC600 1000 GB, SSD interface mSATA, Write speed 520 MB/s, Read speed 550 MB/s
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 46.00 mm |
| Brutokaal | 0.02 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 95.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 5.00 mm |
| Garantii | 36 month(s) |
| Kirjutamise kiirus | 520 MB/s |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Lugemise kiirus | 550 MB/s |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Netokaal | 0.01 kg |
| Paber/Papp | 6.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 30.00 g |
| Pooljuhtketta liides | mSATA |
| Pooljuhtketta maht | 1000 GB |
| Producer product name | KC600 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.01 kg |
| WEEE maks | No |
Sildid: kingston kc600 1000 gb, ssd interface msata, write speed 520 mbs, read speed 550 mbs, skc600ms1024g, kingston, ssd



