Kingston | KC600 | 256 GB | SSD form factor 2.5" | Solid-state drive interface SATA | Read speed 550 MB/s | Write speed 500 MB/s
- TootjadKingston
- Mudel: SKC600/256G
- Saadavus: 5
-
115€
Kingston | KC600 | 256 GB | SSD form factor 2.5" | Solid-state drive interface SATA | Read speed 550 MB/s | Write speed 500 MB/s
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 130 mm |
| Gross height (mm) | 180 mm |
| Gross weight | 0.056 kg |
| Gross width (mm) | 7 mm |
| Kirjutamise kiirus | 500 MB/s |
| Lugemise kiirus | 550 MB/s |
| Net weight | 0.026 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 10549 pc(s) |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Pooljuhtketta liides | SATA |
| Pooljuhtketta maht | 256 GB |
| Producer | Kingston |
| Producer product name | KC600 |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.0001638 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: kingston kc600 256 gb ssd form factor 25 solid-state drive interface sata read speed 550 mbs write speed 500 mbs, skc600256g, kingston, ssd

