Kingston | KVR32S22D8/32 | 32 GB | DDR4 | 3200 MHz | Notebook | Registered No | ECC No
- TootjadKingston
- Mudel: KVR32S22D8/32
- Saadavus: 5
-
316€
Kingston | KVR32S22D8/32 | 32 GB | DDR4 | 3200 MHz | Notebook | Registered No | ECC No
| All | |
| CAS-latentsusaeg | CL22 |
| ECC | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 7 mm |
| Gross depth master carton | 207 mm |
| Gross height (mm) | 95 mm |
| Gross height master carton | 59 mm |
| Gross weight | 0.018 kg |
| Gross width (mm) | 46 mm |
| Gross width master carton | 120 mm |
| Komponent | Notebook |
| Maht | 32 GB |
| Mälu kujutegur | SODIMM |
| Mälu pinge | 1.2 V |
| Mälu taktsagedus | 3200 MHz |
| Net weight | 0.009 kg |
| Net weight master carton | 0.425 kg |
| Packing quantity | 25 pc(s) |
| Palette Qty | 29475 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 9 g |
| Plastic (No PET) | 13.00 g |
| Producer | Kingston |
| Producer product name | KVR32S22D8/32 |
| Registreeritud | No |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Tare weight (kg) | 0.009 kg |
| Tare weight master carton | 0.015 kg |
| Volume (m3) | 0.00003059 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: kingston kvr32s22d832 32 gb ddr4 3200 mhz notebook registered no ecc no, kvr32s22d832, kingston, malud

