Kingston KVR56U46BS6-8 8GB 5600MT/s DDR5 Non-ECC CL46 DIMM 1Rx16 | Kingston
- TootjadKingston
- Mudel: KVR56U46BS6-8
- Saadavus: 5
-
161€
Kingston KVR56U46BS6-8 8GB 5600MT/s DDR5 Non-ECC CL46 DIMM 1Rx16 | Kingston
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 76.00 mm |
| Gross height (mm) | 1613.00 mm |
| Gross weight | 0.07 kg |
| Gross width (mm) | 457.00 mm |
| Net weight | 0.03 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 31 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 32.00 g |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Producer | Kingston |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Volume (m3) | 0.06 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: kingston kvr56u46bs6-8 8gb 5600mts ddr5 non-ecc cl46 dimm 1rx16 kingston, kvr56u46bs6-8, kingston, malud

