Kingston | SSD | A400 | 960 GB | SSD form factor 2.5" | Solid-state drive interface SATA Rev 3.0 | Read speed 500 MB/s | Write s
- TootjadKingston
- Mudel: SA400S37/960G
- Saadavus: 5
-
216€
Kingston | SSD | A400 | 960 GB | SSD form factor 2.5" | Solid-state drive interface SATA Rev 3.0 | Read speed 500 MB/s | Write speed 450 MB/s
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 10.00 mm |
| Gross depth master carton | 205 mm |
| Gross height (mm) | 180.00 mm |
| Gross height master carton | 68 mm |
| Gross weight | 0.06 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Gross width master carton | 138 mm |
| Kirjutamise kiirus | 450 MB/s |
| Lugemise kiirus | 500 MB/s |
| Net weight | 0.05 kg |
| Net weight master carton | 0.23 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 9600 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 10.00 g |
| Plastic (No PET) | 3.00 g |
| Pooljuhtketta liides | SATA Rev 3.0 |
| Pooljuhtketta maht | 960 GB |
| Producer | Kingston |
| Producer product family | SSD |
| Producer product name | A400 |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Tare weight master carton | 0.019 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: kingston ssd a400 960 gb ssd form factor 25 solid-state drive interface sata rev 30 read speed 500 mbs write s, sa400s37960g, kingston, ssd







