Kingston SSD | NV3 | 4000 GB | SSD form factor M.2 2280 | Solid-state drive interface PCIe 4.0 x4 NVMe | Read speed 6000 MB/s |
- TootjadKingston
- Mudel: SNV3S/4000G
- Saadavus: 5
-
731€
Kingston SSD | NV3 | 4000 GB | SSD form factor M.2 2280 | Solid-state drive interface PCIe 4.0 x4 NVMe | Read speed 6000 MB/s | Write speed 5000 MB/s
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 50.00 mm |
| Gross height (mm) | 10.00 mm |
| Gross weight | 0.02 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Kirjutamise kiirus | 5000 MB/s |
| Lugemise kiirus | 6000 MB/s |
| Net weight | 0.01 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 17280 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Pooljuhtketta liides | PCIe 4.0 x4 NVMe |
| Pooljuhtketta maht | 4000 GB |
| Producer | Kingston |
| Producer product family | SSD |
| Producer product name | NV3 |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 2280 |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: kingston ssd nv3 4000 gb ssd form factor m2 2280 solid-state drive interface pcie 40 x4 nvme read speed 6000 mbs, snv3s4000g, kingston, ssd

