Kingston SXS1000 2000G External SSD Kingston
| All | |
| Brutokaal | 0.03 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 60 month(s) |
| Gross depth (mm) | 90.00 mm |
| Gross height (mm) | 4.00 mm |
| Gross width (mm) | 25.00 mm |
| Netokaal | 0.01 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 37037 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 16.00 g |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Taara kaal (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE maks | No |
Sildid: kingston sxs1000 2000g external ssd kingston, sxs10002000g, kingston, ssd

