Kingston | UHS-I | 16 GB | microSDHC/SDXC Industrial Card | Flash memory class Class 10, UHS-I, U3, V30, A1 | SD Adapter
- TootjadKingston
- Mudel: SDCIT2/16GB
- Saadavus: 5
-
54€
Kingston | UHS-I | 16 GB | microSDHC/SDXC Industrial Card | Flash memory class Class 10, UHS-I, U3, V30, A1 | SD Adapter
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 4 mm |
| Gross height (mm) | 115 mm |
| Gross weight | 0.012 kg |
| Gross width (mm) | 100 mm |
| Maht | 16 GB |
| Mäluadapter kaasa arvatud | SD Adapter |
| Muud funktsioonid | Bad block management Strong ECC engine Power failure protection Wear levelling Auto-refresh read distribution protection Dynamic data refresh SiP System in Package Garbage collection Health monitoring |
| Net weight | 0.004 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 37565 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 6 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Producer | Kingston |
| Producer product name | UHS-I |
| Tare weight (kg) | 0.008 kg |
| Tüüp | microSDHC/SDXC Industrial Card |
| Välkmälu klass | Class 10, UHS-I, U3, V30, A1 |
| Volume (m3) | 0.000046 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: kingston uhs-i 16 gb microsdhcsdxc industrial card flash memory class class 10, uhs-i, u3, v30, a1 sd adapter, sdcit216gb, kingston, malukaardid



