Kingston UHS-I 32 GB, microSDHC/SDXC Industrial Card, Flash memory class Class 10, UHS-I, U3, V30, A1, SD Adapter
- TootjadKingston
- Mudel: SDCIT2/32GB
- Saadavus: 4
-
85€
Kingston UHS-I 32 GB, microSDHC/SDXC Industrial Card, Flash memory class Class 10, UHS-I, U3, V30, A1, SD Adapter
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 3 mm |
| Brutokaal | 0.012 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 115 mm |
| Brutolaius (mm) | 102 mm |
| Garantii | 36 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht | 32 GB |
| Maht (m3) | 0.00003519 m |
| Mäluadapter kaasa arvatud | SD Adapter |
| Muud funktsioonid | Bad block management Strong ECC engine Power failure protection Wear levelling Auto-refresh read distribution protection Dynamic data refresh SiP System in Package Garbage collection Health monitoring |
| Netokaal | 0.004 kg |
| Paber/Papp | 6 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 2.00 g |
| Producer product name | UHS-I |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.008 kg |
| Tüüp | microSDHC/SDXC Industrial Card |
| Välkmälu klass | Class 10, UHS-I, U3, V30, A1 |
| WEE klassifikatsioon | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE maks | No |
Sildid: kingston uhs-i 32 gb, microsdhcsdxc industrial card, flash memory class class 10, uhs-i, u3, v30, a1, sd adapter, sdcit232gb, kingston, malukaardid


