TEFAL Steam Station | SV6140 Express Easy | 2200 W | 1.7 L | 6 bar | Auto power off | Vertical steam function | Calc-clean funct
- TootjadTEFAL
- Mudel: SV6140
- Saadavus: 5
-
128€
TEFAL Steam Station | SV6140 Express Easy | 2200 W | 1.7 L | 6 bar | Auto power off | Vertical steam function | Calc-clean function | Black/Steel Grey
| All | |
| Aurujoa funktsioon | Yes |
| Aurujoa võimekus | 380 g/min |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 390.00 mm |
| Gross height (mm) | 256.00 mm |
| Gross weight | 4.41 kg |
| Gross width (mm) | 179.00 mm |
| Juhtme pikkus | 1.6 m |
| Lubja eemaldamise funktsioon | Yes |
| Maksimaalne aururõhk | 6 bar |
| Net weight | 1.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 48 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3000.00 g |
| Pidev auruvoog | 120 g/min |
| Plastic (No PET) | 110.00 g |
| Producer | TEFAL |
| Producer product family | Steam Station |
| Producer product name | SV6140 Express Easy |
| Tare weight (kg) | 3.11 kg |
| Toote värv | Black/Steel Grey |
| Veemahuti suurus | 1.7 L |
| Vertikaalse auru funktsioon | Yes |
| Võimsus | 2200 W |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







