Koss Headphones KEB9iK In-ear, 3.5mm (1/8 inch), Microphone, Black,
- TootjadKoss
- Mudel: 189121
- Saadavus: 5
-
16€
Koss Headphones KEB9iK In-ear, 3.5mm (1/8 inch), Microphone, Black,
| All | |
| Brutokaal | 0.04 kg |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kandmisviis | In-ear |
| Kõrvaklappide tundlikkus | 110 dB |
| Microphone | Yes |
| Mürasummutus | No |
| Näivtakistus | 16 |
| Netokaal | 0.02 kg |
| Producer product family | Headphones |
| Producer product name | KEB9iK |
| Sagedusvahemik | 18-20.000 Hz |
| Toote värv | Black |
| Traadita ühendus | No |
| Ühenduse tüüp | 3.5mm (1/8 inch) |
| USB-laadimise pesa | No |
| Wireless | No |
Sildid: koss headphones keb9ik in-ear, 35mm 18 inch, microphone, black, 189121, koss, korvaklapid, korvaklapid ja mikrofonid

