Lanberg Isopropyl Alcohol IPA 99.8% | AG-300FL-001 | 300 ml
- TootjadLanberg
- Mudel: AG-300FL-001
- Saadavus: 5
-
8€
Lanberg Isopropyl Alcohol IPA 99.8% | AG-300FL-001 | 300 ml
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 53.00 mm |
| Gross height (mm) | 237.00 mm |
| Gross weight | 0.294 kg |
| Gross width (mm) | 53.00 mm |
| Maht | 300 ml |
| Net weight | 0.28 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1298 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 10.60 g |
| Producer | Lanberg |
| Producer product family | Isopropyl Alcohol IPA 99.8% |
| Producer product name | AG-300FL-001 |
| Tare weight (kg) | 0.011 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: lanberg isopropyl alcohol ipa 998 ag-300fl-001 300 ml, ag-300fl-001, lanberg, puhastusvahendid




