Lanberg USB-C to DisplayPort Cable, 1 m 4K/60Hz, Black
- TootjadLanberg
- Mudel: CA-CMDP-10CU-0010-BK
- Saadavus: 4
-
13€
Lanberg USB-C to DisplayPort Cable, 1 m 4K/60Hz, Black
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 260.00 mm |
| Brutokaal | 0.05 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 5.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 190.00 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kaabli pikkus | 1 m |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Muud funktsioonid | Maximum data bandwidth: 21,6 Gb/s Support HDR technology Wire gauge: 32 AWG + 26 AWG Gold-plated connectors |
| Netokaal | 0.04 kg |
| Paber/Papp | 9.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 8.00 g |
| Producer product family | USB-C to DisplayPort Cable |
| Producer product name | CA-CMDP-10CU-0010-BK |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.01 kg |
| Toote värv | Black |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: lanberg usb-c to displayport cable, 1 m 4k60hz, black, ca-cmdp-10cu-0010-bk, lanberg



