Lanberg USB-C to HDMI Cable, 3 m 4K/60Hz, Black
- TootjadLanberg
- Mudel: CA-CMHD-10CU-0030-BK
- Saadavus: 2
-
21€
Lanberg USB-C to HDMI Cable, 3 m 4K/60Hz, Black
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 260 mm |
| Brutokaal | 0.106 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 15 mm |
| Brutolaius (mm) | 190 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kaabli pikkus | 3 m |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.000741 m |
| Muud funktsioonid | USB-C to HDMI cables that allow you to connect the monitor directly to the USB-C port on a laptop or PC The maximum resolution is 4k with a refresh rate of 60Hz |
| Netokaal | 0.097 kg |
| Paber/Papp | 9 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 8.00 g |
| Producer product family | USB-C to HDMI Cable |
| Producer product name | CA-CMHD-10CU-0030-BK |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.009 kg |
| Toote värv | Black |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: lanberg usb-c to hdmi cable, 3 m 4k60hz, black, ca-cmhd-10cu-0030-bk, lanberg



