Lenovo 4K Pro Webcam | Lenovo
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 110.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross weight | 0.36 kg |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Net weight | 0.24 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 24.00 g |
| Producer | Lenovo |
| Tare weight (kg) | 0.12 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lenovo 4k pro webcam lenovo, 4xc1q25246, lenovo, veebikaamerad

