Lenovo | Go Wireless Vertical Mouse | Wireless optical | USB-A | Grey
- TootjadLenovo
- Mudel: GY51C33980
- Saadavus: 5
-
62€
Lenovo | Go Wireless Vertical Mouse | Wireless optical | USB-A | Grey
| All | |
| Aku tüüp | 1 x AA batteries (included) |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Connection type | USB-A |
| Embeeded battery | No |
| Ergonoomiline disain | Yes |
| Gross depth (mm) | 113.00 mm |
| Gross height (mm) | 145.00 mm |
| Gross weight | 0.37 kg |
| Gross width (mm) | 87.00 mm |
| Hiire kaal | 97 g |
| Kerimissuund | Up/down |
| Kõrgus | 6.2 cm |
| Laius | 10.4 cm |
| Net weight | 0.32 kg |
| Number of buttons | 6 NULL |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1212 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 37.00 g |
| Plastic (No PET) | 16.00 g |
| Producer | Lenovo |
| Producer product name | Go Wireless Vertical Mouse |
| Seadme tüüp | Wireless optical |
| Sügavus | 6.3 cm |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| TI weight (kg) | 0.024 kg |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Yes |
| Toiteallikas | Batteries |
| Toote värv | Grey |
| Traadita ühendus | Yes |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lenovo go wireless vertical mouse wireless optical usb-a grey, gy51c33980, lenovo, hiired









