Lenovo Legion T5 30IAS10 Intel Core Ultra 5 225/32GB/1TB SSD/NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB/WIN11 Home/Eclipse Black/2Y Warranty |
- TootjadLenovo-
- Mudel: 90YA006EPL
- Saadavus: 4
-
1 666€
Lenovo Legion T5 30IAS10 Intel Core Ultra 5 225/32GB/1TB SSD/NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB/WIN11 Home/Eclipse Black/2Y Warranty | Lenovo- Legion | T5 30IAS10 | Desktop | Tower | Intel Core Ultra 5 | 225 | 32GB GB | UDIMM DDR5 | 1000 GB | NVIDIA GeForce RTX 5060 | No keyboard | Windows 11 Home
| All | |
| Bluetoothi versioon | 5.4 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Diskreetse graafikaadapteri mudel | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Embeeded battery | Yes |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 8 GB |
| Gross depth (mm) | 215.00 mm |
| Gross height (mm) | 415.00 mm |
| Gross weight | 18.00 kg |
| Gross width (mm) | 500.00 mm |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Keretüüp | Tower |
| Ketta maht | 1000 GB |
| Klaviatuuri keel | No keyboard |
| Mälu taktsagedus | 5600 MHz |
| Mälupesad | 4 |
| Net weight | 15.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 19 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2700.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Producer | Lenovo- |
| Producer product family | Legion |
| Producer product name | T5 30IAS10 |
| Protsessori mudel | 225 |
| Protsessori perekond | Intel Core Ultra 5 |
| Protsessori tõuke taktsagedus | 4.9 MHz |
| Protsessorituumad | 10 |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 32GB GB |
| Sisemälu tüüp | UDIMM DDR5 |
| Tare weight (kg) | 3.00 kg |
| TI weight (kg) | 0.00 kg |
| Toote värv | Eclipse Black (Transparent cover) + airflow with ARGB + Inner Decorate Cover |
| Tüüp | Desktop |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11be |
Sildid: lenovo legion t5 30ias10 intel core ultra 5 22532gb1tb ssdnvidia geforce rtx 5060 8gbwin11 homeeclipse black2y warranty, 90ya006epl, lenovo-, lauaarvutid




