Lenovo | Portable Aluminium Laptop Stand | 15 " | 1 year(s)
- TootjadLenovo
- Mudel: GXF0X02618
- Saadavus: 2
-
27€
Lenovo | Portable Aluminium Laptop Stand | 15 " | 1 year(s)
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Fits up to size | 15 " |
| Gross depth (mm) | 270.00 mm |
| Gross height (mm) | 28.00 mm |
| Gross weight | 0.799 kg |
| Gross width (mm) | 282.00 mm |
| Muud funktsioonid | Supports laptops up to 15 inches with sturdy 4 mm aluminum construction. Ergonomic 18-degree tilt and 3.5-inch lift provides hours of pain-free work. Ventilated design improves airflow and prevents overheating. Foldable stand to use wherever work takes yo |
| Net weight | 0.517 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 405 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 242 g |
| Plastic (No PET) | 40 g |
| Producer | Lenovo |
| Producer product name | Portable Aluminium Laptop Stand |
| Tare weight (kg) | 0.282 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 1 year(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: lenovo portable aluminium laptop stand 15 1 years, gxf0x02618, lenovo, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused

