Lenovo | Self-Charging | Keyboard | Bluetooth | Estonian | Black
- TootjadLenovo
- Mudel: 4Y41R69506
- Saadavus: 5
-
89€
Lenovo | Self-Charging | Keyboard | Bluetooth | Estonian | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 443.00 mm |
| Gross height (mm) | 33.00 mm |
| Gross weight | 0.80 kg |
| Gross width (mm) | 169.00 mm |
| Klaviatuuri paigutus | Estonian |
| Klaviatuuri taustavalgus | No |
| Net weight | 0.65 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 350 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 147.00 g |
| Producer | Lenovo |
| Producer product name | Self-Charging |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| Tehnilised omadused | Bluetooth 5.1, multi-device support, up to 3 devices connection Support Microsoft swift pairing Energy Source: Energy harvesting is achieved by collecting ambient light Uses fast charging super capacitors (SuperCap) to store light energy |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Keyboard |
| Ühenduvustehnoloogia | Bluetooth |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lenovo self-charging keyboard bluetooth estonian black, 4y41r69506, lenovo, klaviatuurid













