Lenovo ThinkCentre Tiny Clamp Bracket Mounting Kit III
- TootjadLenovo
- Mudel: 4XF1K72399
- Saadavus: 5
-
41€
Lenovo ThinkCentre Tiny Clamp Bracket Mounting Kit III
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 20.30 mm |
| Brutokaal | 0.61 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 6.80 mm |
| Brutolaius (mm) | 7.10 mm |
| Garantii | 12 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Muud funktsioonid | ThinkCentre Tiny Clamp Bracket Mounting Kit II is a new mounting solution that provides an efficient and secure monitor mounting solution for your Tiny PC. To complete this solution the ThinkCentre Tiny VESA Mount II (Sold separately, PN:4XF0N03161) is re |
| Netokaal | 0.41 kg |
| Paber/Papp | 180.00 g |
| Paigutus | Other |
| Palette Qty | 1631 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 20.00 g |
| Producer product name | ThinkCentre Tiny Clamp Bracket Mounting Kit II |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.20 kg |
| WEE klassifikatsioon | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: lenovo thinkcentre tiny clamp bracket mounting kit iii, 4xf1k72399, lenovo, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused


