Lenovo ThinkPad L14 Gen 6 14 WUXGA ULT5-225U/16GB/512GB/Integrated Intel/WIN11 Pro/Nordic Backlit kbd/Black/FP/LTE Upgradable/SC
- TootjadLenovo
- Mudel: 21S6004DMX
- Saadavus: 1
-
1 330€
Lenovo ThinkPad L14 Gen 6 14 WUXGA ULT5-225U/16GB/512GB/Integrated Intel/WIN11 Pro/Nordic Backlit kbd/Black/FP/LTE Upgradable/SC/3Y Warranty | Lenovo
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 313.70 mm |
| Gross height (mm) | 17.31 mm |
| Gross weight | 1.96 kg |
| Gross width (mm) | 226.00 mm |
| Net weight | 1.38 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 510 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Producer | Lenovo |
| Tare weight (kg) | 0.58 kg |
| TI weight (kg) | 0.18 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lenovo thinkpad l14 gen 6 14 wuxga ult5-225u16gb512gbintegrated intelwin11 pronordic backlit kbdblackfplte upgradablesc, 21s6004dmx, lenovo, sulearvutid













