Lenovo | WebCam | 510 FHD Webcam
| All | |
| Connections | 1 x USB 2.0 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 140.00 mm |
| Gross height (mm) | 65.00 mm |
| Gross weight | 0.38 kg |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Muud funktsioonid | Enjoy pixel-perfect high definition FHD 1080P video with 1/2.9-inch RGB sensor size. Effortless automatic login with facial recognition technology. Two integrated mics capture clear audio from every angle. Plug-and-play USB connectivity for easy setup. Ca |
| Net weight | 0.28 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 863 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100.70 g |
| PET | 50.00 g |
| Plastic (No PET) | 1.00 g |
| Producer | Lenovo |
| Producer product family | WebCam |
| Producer product name | 510 FHD Webcam |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Toote värv | Cloud Grey |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Microsoft Windows 7, Windows 10 |
| Ühilduvus | Windows Hello 4.X compatible |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lenovo webcam 510 fhd webcam, gxc1d66063, lenovo, veebikaamerad












