Lenovo | Webcam, Infrared cam, Windows Hello support | 500 FHD
- TootjadLenovo
- Mudel: 4XC1D66055
- Saadavus: 5
-
76€
Lenovo | Webcam, Infrared cam, Windows Hello support | 500 FHD
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 113 mm |
| Gross depth master carton | 440 mm |
| Gross height (mm) | 62 mm |
| Gross height master carton | 200 mm |
| Gross weight | 0.364 kg |
| Gross width (mm) | 140 mm |
| Gross width master carton | 375 mm |
| Kaabli pikkus | 1.8 m |
| Kinnituse tüüp | Clip |
| Maksimaalne video resolutsioon | 1920 pikslit |
| Muud funktsioonid | Pixel perfect high definition FHD 1080P video with 1/2.9 inch RGB sensor size. Effortless automatic login with facial recognition technology. Two integrated mics capture clear audio from every angle. Wide view 95 lense plus 360 pan/tilt controls. Premium |
| Net weight | 0.224 kg |
| Net weight master carton | 5.346 kg |
| Packing quantity | 18 pc(s) |
| Palette Qty | 936 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 70 g |
| PET | 50.00 g |
| Plastic (No PET) | 70 g |
| Producer | Lenovo |
| Producer product family | Webcam, Infrared cam, Windows Hello support |
| Producer product name | 500 FHD |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Täis-HD | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.14 kg |
| Tare weight master carton | 0.33 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Mounting: On the monitor / desktop |
| Volume (m3) | 0.00098084 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lenovo webcam, infrared cam, windows hello support 500 fhd, 4xc1d66055, lenovo, veebikaamerad












