Lenovo | WebCam | ThinkVision MC60 (S) Monitor Webcam
- TootjadLenovo
- Mudel: 4XC1K97399
- Saadavus: 3
-
102€
Lenovo | WebCam | ThinkVision MC60 (S) Monitor Webcam
| All | |
| Connections | 1 x USB 2.0 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 113.00 mm |
| Gross height (mm) | 62.00 mm |
| Gross weight | 0.201 kg |
| Gross width (mm) | 172 mm |
| Muud funktsioonid | 1080p IR & RGB dual webcam with 1/2.9-inch large sensor delivers super video clarity. Microsoft Teams certified to guarantee premium video and audio experience after firmware update. Dual microphones with noise cancellation. AI features enabled - Smart Fa |
| Net weight | 0.121 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 881 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 0.08 g |
| PET | 50.00 g |
| Producer | Lenovo |
| Producer product family | WebCam |
| Producer product name | ThinkVision MC60 (S) Monitor Webcam |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| Toote värv | Black |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Windows 10,Windows 11 |
| Ühilduvus | Compatible with select Lenovo ThinkVision monitors |
| Volume (m3) | 0.001205032 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lenovo webcam thinkvision mc60 s monitor webcam, 4xc1k97399, lenovo, veebikaamerad












