Lexar | 16 Kit (8GBx2) GB | DDR4 | 3200 MHz | PC/server | Registered No | ECC No
- TootjadLexar
- Mudel: LD4BU008G-R3200GDXG
- Saadavus: 5
-
155€
Lexar | 16 Kit (8GBx2) GB | DDR4 | 3200 MHz | PC/server | Registered No | ECC No
| All | |
| CAS-latentsusaeg | JEDEC: CL22-22-22-52 / XMP: CL16-18-18-38 |
| ECC | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 148 mm |
| Gross depth master carton | 83 mm |
| Gross height (mm) | 13 mm |
| Gross height master carton | 158 mm |
| Gross weight | 0.136 kg |
| Gross width (mm) | 158 mm |
| Gross width master carton | 170 mm |
| Komponent | PC/server |
| Liides | 288Pin |
| Maht | 16 Kit (8GBx2) GB |
| Mälu kujutegur | UDIMM |
| Mälu taktsagedus | 3200 MHz |
| Net weight | 0.086 kg |
| Net weight master carton | 0.68 kg |
| Packing quantity | 5 pc(s) |
| Palette Qty | 3875 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| PET | 0.4 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Lexar |
| Registreeritud | No |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Tare weight master carton | 0.022 kg |
| Volume (m3) | 0.000303992 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: lexar 16 kit 8gbx2 gb ddr4 3200 mhz pcserver registered no ecc no, ld4bu008g-r3200gdxg, lexar, malud

