Lexar Flash drive JumpDrive S80 64 GB, USB 3.1, Black, 60 MB/s, 150 MB/s
- TootjadLexar
- Mudel: LJDS080064G-BNBNG
- Saadavus: 5
-
14€
Lexar Flash drive JumpDrive S80 64 GB, USB 3.1, Black, 60 MB/s, 150 MB/s
| All | |
| Brutokaal | 0.037 kg |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Retractable Connector Write speeds up to 10x faster than standard USB 2.0 drives Protective, retractable cover 256-bit AES encryption Compatible |
| Garantii | 3 year(s) |
| Gross depth (mm) | 140.00 mm |
| Gross height (mm) | 10.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 C to 85 C C |
| Kaal | 9 g |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 C to 60 C |
| Kirjutamise kiirus | 60 MB/s |
| Liidese tüüp | USB 3.1 |
| Lugemise kiirus | 150 MB/s |
| Maht | 64 GB |
| Netokaal | 0.03 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 7 g |
| PET | 1 g |
| Plastic (No PET) | 3 g |
| Producer product family | Flash drive |
| Producer product name | JumpDrive S80 |
| Tare weight (kg) | 0.011 kg |
| Toote värv | Black |
| Ühilduvus | PC and Mac systems |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lexar flash drive jumpdrive s80 64 gb, usb 31, black, 60 mbs, 150 mbs, ljds080064g-bnbng, lexar, usb malupulgad


