Lexar M.2 NVMe SSD NM620 2000 GB, SSD form factor M.2 2280, SSD interface PCIe Gen3x4, Write speed 3000 MB/s, Read speed 3300 MB
- TootjadLexar
- Mudel: LNM620X002T-RNNNG
- Saadavus: 5
-
304€
Lexar M.2 NVMe SSD NM620 2000 GB, SSD form factor M.2 2280, SSD interface PCIe Gen3x4, Write speed 3000 MB/s, Read speed 3300 MB/s
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 85.00 mm |
| Brutokaal | 0.02 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 5.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 27.00 mm |
| Combined (paper) | 0.7 g |
| Garantii | 36 month(s) |
| Kirjutamise kiirus | 3000 MB/s |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Lugemise kiirus | 3300 MB/s |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Netokaal | 0.01 kg |
| Paber/Papp | 10.00 g |
| PET | 1.7 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 1.00 g |
| Pooljuhtketta liides | PCIe Gen3x4 |
| Pooljuhtketta maht | 2000 GB |
| Producer product family | M.2 NVMe SSD |
| Producer product name | NM620 |
| Sisseehitatud aku | No |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 2280 |
| Taara kaal (kg) | 0.01 kg |
| WEE klassifikatsioon | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE maks | No |
Sildid: lexar m2 nvme ssd nm620 2000 gb, ssd form factor m2 2280, ssd interface pcie gen3x4, write speed 3000 mbs, read speed 3300 mb, lnm620x002t-rnnng, lexar, ssd


