Lexar SSD | NM990 | 1000 GB | SSD form factor M.2 2280 | Solid-state drive interface NVMe | Read speed 14000 MB/s | Write speed
- TootjadLexar
- Mudel: LNM990X001T-RNNNG
- Saadavus: 5
-
233€
Lexar SSD | NM990 | 1000 GB | SSD form factor M.2 2280 | Solid-state drive interface NVMe | Read speed 14000 MB/s | Write speed 7500 MB/s
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 15.00 mm |
| Gross height (mm) | 165.00 mm |
| Gross weight | 0.05 kg |
| Gross width (mm) | 105.00 mm |
| Kirjutamise kiirus | 7500 MB/s |
| Lugemise kiirus | 14000 MB/s |
| Net weight | 0.04 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3325 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Pooljuhtketta liides | NVMe |
| Pooljuhtketta maht | 1000 GB |
| Producer | Lexar |
| Producer product family | SSD |
| Producer product name | NM990 |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 2280 |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lexar ssd nm990 1000 gb ssd form factor m2 2280 solid-state drive interface nvme read speed 14000 mbs write speed, lnm990x001t-rnnng, lexar, ssd



