Lexmark 25K Black Return Program Toner Cartridge (CX725) | Lexmark Black
- TootjadLexmark
- Mudel: 84C2HK0
- Saadavus: 3
-
548€
Lexmark 25K Black Return Program Toner Cartridge (CX725) | Lexmark Black
| All | |
| Brändiühilduvus | Lexmark |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 185 mm |
| Gross depth master carton | 574 mm |
| Gross height (mm) | 94 mm |
| Gross height master carton | 198 mm |
| Gross weight | 0.673 kg |
| Gross width (mm) | 120 mm |
| Gross width master carton | 250 mm |
| Kogus | 1 |
| Leheküljetootlus | 25000 lk |
| Net weight | 0.509 kg |
| Net weight master carton | 8.076 kg |
| Packing quantity | 12 pc(s) |
| Pakendi kaal | 709 g |
| Pakendi kõrgus | 10 cm |
| Pakendi laius | 20 cm |
| Pakendi sügavus | 16.5 cm |
| Palette Qty | 720 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 147.00 g |
| Plastic (No PET) | 17.00 g |
| Printimistehnoloogia | Laser |
| Printimisvärvid | Black |
| Producer | Lexmark |
| Tare weight (kg) | 0.164 kg |
| Tare weight master carton | 0.483 kg |
| Ühilduvad tooted | CX725de, CX725dhe, CX725dthe |
| Volume (m3) | 0.0020868 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: lexmark 25k black return program toner cartridge cx725 lexmark black, 84c2hk0, lexmark, tindid ja toonerid


