Lexmark 25K Corporate Toner Cartridge (CX725) | Toner cartridge | Black
- TootjadLexmark
- Mudel: 84C2HKE
- Saadavus: 2
-
395€
Lexmark 25K Corporate Toner Cartridge (CX725) | Toner cartridge | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 201.00 mm |
| Gross height (mm) | 95.00 mm |
| Gross weight | 0.72 kg |
| Gross width (mm) | 162.00 mm |
| Leheküljetootlus | 25000 lk |
| Net weight | 0.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 279 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 189 g |
| PET | 7 g |
| Plastic (No PET) | 24 g |
| Printimisvärvid | Black |
| Producer | Lexmark |
| Producer product name | 25K Corporate Toner Cartridge (CX725) |
| Tare weight (kg) | 0.22 kg |
| Tüüp | Toner cartridge |
| Ühilduvad tooted | CX725de / CX725dhe / CX725dthe |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 3 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: lexmark 25k corporate toner cartridge cx725 toner cartridge black, 84c2hke, lexmark, tindid ja toonerid


