Lexmark 25K Yellow Corporate Toner Cartridge (CX725)
| All | |
| Brutokaal | 0.5 kg |
| Garantii | 3 month(s) |
| Gross depth (mm) | 200 mm |
| Gross height (mm) | 70 mm |
| Gross width (mm) | 160 mm |
| Netokaal | 0.4 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Tare weight (kg) | 0.1 kg |
| Volume (m3) | 0.00224 m |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lexmark 25k yellow corporate toner cartridge cx725, 84c2hye, lexmark, tindid ja toonerid

