Lexmark 58D2U0E Toner cartridge, Black
| All | |
| Brutokaal | 2.40 kg |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 500.00 mm |
| Gross height (mm) | 200.00 mm |
| Gross width (mm) | 170.00 mm |
| Kogus | 1 |
| Leheküljetootlus | 55000 lk |
| Netokaal | 1.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 860 g |
| PET | 30 g |
| Plastic (No PET) | 110 g |
| Printimisvärvid | Black |
| Producer product name | 58D2U0E |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Tüüp | Toner cartridge |
| Ühilduvad tooted | Lexmark MS725dvn, MS823dn, MS823n, MS825dn, MS826de, MX722ade, MX722adhe, MX722de, MX722dhe, MX725adve, MX822ade, MX822ADTFE, MX822adxe, MX826ade, MX826adxe, MX826de |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: lexmark 58d2u0e toner cartridge, black, 58d2u0e, lexmark, tindid ja toonerid

