Lexmark 78C2XCE Cyan Extra High Yield Contract Toner Cartridge
- TootjadLexmark
- Mudel: 78C2XCE
- Saadavus: 5
-
282€
Lexmark 78C2XCE Cyan Extra High Yield Contract Toner Cartridge
| All | |
| Brutokaal | 0.63 kg |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 102.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross width (mm) | 141.00 mm |
| Netokaal | 0.55 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 72.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: lexmark 78c2xce cyan extra high yield contract toner cartridge, 78c2xce, lexmark, tindid ja toonerid

