Lexmark Corporate | 74C2SCE | Laser Toner Cartridge | Cyan
- TootjadLexmark
- Mudel: 74C2SCE
- Saadavus: 1
-
294€
Lexmark Corporate | 74C2SCE | Laser Toner Cartridge | Cyan
| All | |
| Combined (other) | 15.0000 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 185 mm |
| Gross height (mm) | 90 mm |
| Gross weight | 0.37 kg |
| Gross width (mm) | 115 mm |
| Kogus | 1 |
| Leheküljetootlus | 7000 lk |
| Net weight | 0.17 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 451 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 155 g |
| PET | 2 g |
| Plastic (No PET) | 28 g |
| Printimisvärvid | Cyan |
| Producer | Lexmark |
| Producer product family | Corporate |
| Producer product name | 74C2SCE |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Tüüp | Laser Toner Cartridge |
| Ühilduvad tooted | Lexmark CS72x, CX725 |
| Volume (m3) | 0.00191475 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: lexmark corporate 74c2sce laser toner cartridge cyan, 74c2sce, lexmark, tindid ja toonerid



