Lexmark CS531, CX532 | Toner Cartridge | Cyan
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 185.00 mm |
| Gross height (mm) | 90.00 mm |
| Gross weight | 0.38 kg |
| Gross width (mm) | 117.00 mm |
| Leheküljetootlus | 8800 lk |
| Net weight | 0.26 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 887 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 19.00 g |
| Printimisvärvid | Cyan |
| Producer | Lexmark |
| Producer product name | CS531, CX532 |
| Tare weight (kg) | 0.12 kg |
| Tüüp | Toner Cartridge |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: lexmark cs531, cx532 toner cartridge cyan, 75m2hc0, lexmark, tindid ja toonerid


