Lexmark CS632, CX635 Cyn Rtn 11.7K Cartridge | Lexmark 75M2XC0 | Lexmark - cyan - original - toner cartridge - LCCP, LRP | Toner
- TootjadLexmark
- Mudel: 75M2XC0
- Saadavus: 5
-
513€
Lexmark CS632, CX635 Cyn Rtn 11.7K Cartridge | Lexmark 75M2XC0 | Lexmark - cyan - original - toner cartridge - LCCP, LRP | Toner cartridge | Cyan
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 185.30 mm |
| Gross height (mm) | 90.50 mm |
| Gross weight | 1.25 kg |
| Gross width (mm) | 117.00 mm |
| Leheküljetootlus | 11700 lk |
| Net weight | 0.85 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 802, 802 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 320.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Printimisvärvid | Cyan |
| Producer | Lexmark, Lexmark |
| Producer product name | 75M2XC0 |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| Toote nimetus | Lexmark - cyan - original - toner cartridge - LCCP, LRP |
| Tüüp | Toner cartridge |
| Ühilduvad tooted | Lexmark CS632dwe, CX635adwe |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: lexmark cs632, cx635 cyn rtn 117k cartridge lexmark 75m2xc0 lexmark - cyan - original - toner cartridge - lccp, lrp toner, 75m2xc0, lexmark, tindid ja toonerid


