Lexmark Extra High Yield Contract Toner Cartridge | 78C2XKE | Toner cartridge | Black
- TootjadLexmark
- Mudel: 78C2XKE
- Saadavus: 5
-
248€
Lexmark Extra High Yield Contract Toner Cartridge | 78C2XKE | Toner cartridge | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 140 mm |
| Gross depth master carton | 325 mm |
| Gross height (mm) | 100 mm |
| Gross height master carton | 220 mm |
| Gross weight | 0.379 kg |
| Gross width (mm) | 105 mm |
| Gross width master carton | 298 mm |
| Kogus | 1 |
| Leheküljetootlus | 8500 lk |
| Net weight | 0.297 kg |
| Net weight master carton | 4.548 kg |
| Packing quantity | 12 pc(s) |
| Palette Qty | 972 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 72.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Printimisvärvid | Black |
| Producer | Lexmark |
| Producer product family | Extra High Yield Contract Toner Cartridge |
| Producer product name | 78C2XKE |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| Tare weight master carton | 0.362 kg |
| Tüüp | Toner cartridge |
| Ühilduvad tooted | Lexmark CS421dn, CS521dn, CS622de, CX421adn, CX522ade, CX522de, CX622ade, CX622de, CX625ade, CX625adhe, CX625de |
| Volume (m3) | 0.00147 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: lexmark extra high yield contract toner cartridge 78c2xke toner cartridge black, 78c2xke, lexmark, tindid ja toonerid


