Lexmark Genuine High Capacity Yellow Return Programme 84C2HY0 Toner Cartridge Lexmark
- TootjadLexmark
- Mudel: 84C2HY0
- Saadavus: 4
-
586€
Lexmark Genuine High Capacity Yellow Return Programme 84C2HY0 Toner Cartridge Lexmark
| All | |
| Brändiühilduvus | Lexmark |
| Brutokaal | 0.56 kg |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross width (mm) | 160.00 mm |
| Kogus | 1 |
| Leheküljetootlus | 16000 lk |
| Netokaal | 0.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Pakendi kaal | 536 g |
| Pakendi kõrgus | 7.5 cm |
| Pakendi laius | 20 cm |
| Pakendi sügavus | 16.5 cm |
| Paper/Pasteboard | 135.00 g |
| Plastic (No PET) | 17.00 g |
| Printimismaterjali säilivusaeg | 2 year(s) |
| Printimistehnoloogia | Laser |
| Printimisvärvid | Yellow NULL |
| Tare weight (kg) | 0.16 kg |
| Toote värv | Black |
| Ühilduvad tooted | CX725de, CX725dhe |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: lexmark genuine high capacity yellow return programme 84c2hy0 toner cartridge lexmark, 84c2hy0, lexmark, tindid ja toonerid

