Lexmark Monochrome Laser Printer MX431adn Mono, Laser, Multifunction, A4, Grey/Black
- TootjadLexmark
- Mudel: 29S0210
- Saadavus: 1
-
656€
Lexmark Monochrome Laser Printer MX431adn Mono, Laser, Multifunction, A4, Grey/Black
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 385.00 mm |
| Brutokaal | 14.70 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 465.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 420.00 mm |
| Dupleksfunktsioonid | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Faksimine | Yes |
| Funktsioonid | Copying, Color Scanning, Printing, Network Scanning, Faxing |
| Garantii | 12 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kopeerimine | Mono |
| Kopeerimiskiirus (tavakvaliteet, must-valge, A4) | 39 cpm |
| Liides | Gigabit Ethernet (10/100/1000), USB port (compatible with USB 2.0 specification, type B) |
| Maht (m3) | 0.08 m |
| Maksimaalne printimissuurus | A4 |
| Maksimaalne resolutsioon | 2400 x 600 DPI |
| Maksimaalne skaneerimise resolutsioon | 600 x 600 DPI |
| Meediumi tüüp | Paper Labels, Card Stock, Plain Paper, Envelopes, Refer to the Paper & Specialty Media Guide |
| Netokaal | 12.80 kg |
| Paber/Papp | 1440.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 460.00 g |
| Printimine | Mono |
| Printimiskiirus (ISO/IEC 24734) must-valge | 40 ipm |
| Printimistehnoloogia | Laser |
| Producer product family | Monochrome Laser Printer |
| Producer product name | MX431adn |
| Sisseehitatud aku | No |
| Skaneerimine | Colour |
| Standardne sisestusvõimsus | 350 lehti |
| Standardne väljundvõimsus | 150 lehti |
| Taara kaal (kg) | 1.90 kg |
| Toote tüüp | Multifunction |
| Toote värv | Grey/Black |
| WEE klassifikatsioon | CL109:4:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
| Wi-Fi | No |
Sildid: lexmark monochrome laser printer mx431adn mono, laser, multifunction, a4, greyblack, 29s0210, lexmark, multifunktsionaalsed printerid





