Lexmark Return Programme 16.2K CX735 Toner cartridge, Cyan
- TootjadLexmark
- Mudel: 81C2XC0
- Saadavus: 1
-
440€
Lexmark Return Programme 16.2K CX735 Toner cartridge, Cyan
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 90.50 mm |
| Brutokaal | 0.64 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 185.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 117.00 mm |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Leheküljetootlus | 16200 lk |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Netokaal | 0.54 kg |
| Paber/Papp | 90.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 10.00 g |
| Printimisvärvid | Cyan |
| Producer product family | Return Programme 16.2K |
| Producer product name | CX735 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.10 kg |
| Tüüp | Toner cartridge |
| Ühilduvad tooted | Lexmark CX735adse |
| WEE klassifikatsioon | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: lexmark return programme 162k cx735 toner cartridge, cyan, 81c2xc0, lexmark, tindid ja toonerid

