LG | 110UM5K-B | 110 " | Landscape | 16/7 | webOS | Wi-Fi | 500 cd/m | 8 ms | 178 | 178
- TootjadLG
- Mudel: 110UM5K-B.AEUQ
- Saadavus: 2
-
22 736€
LG | 110UM5K-B | 110 " | Landscape | 16/7 | webOS | Wi-Fi | 500 cd/m² | 8 ms | 178 ° | 178 °
| All | |
| Diagonaal | 110 " |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 2455.00 mm |
| Gross height (mm) | 288.00 mm |
| Gross weight | 105.00 kg |
| Gross width (mm) | 1458.00 mm |
| Heledus | 500 cd/m |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1200:1 |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Net weight | 78.00 kg |
| Operating hours/days | 16/7 |
| Operating system | webOS |
| Operatsioonisüsteemi versioon | 6.0 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 23000.00 g |
| Placement (L/P) | Landscape |
| Plastic (No PET) | 4000.00 g |
| Producer | LG |
| Producer product name | 110UM5K-B |
| Reaktsiooniaeg | 8 ms |
| Signage product family | Digital Signage |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tare weight (kg) | 27.00 kg |
| Toote värv | Black |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 1500 x 600 mm |
| Volume (m3) | 1.03 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
Sildid: lg 110um5k-b 110 landscape 167 webos wi-fi 500 cdm 8 ms 178 178, 110um5k-baeuq, lg, suured ekraanid













