LG 27GS85Q-B | 27 " | IPS | QHD | 16:9 | 180 Hz | 1 ms | 2560 x 1440 pixels | 400 cd/m | HDMI ports quantity 2
- TootjadLG
- Mudel: 27GS85Q-B.AEU
- Saadavus: 5
-
276€
LG 27GS85Q-B | 27 " | IPS | QHD | 16:9 | 180 Hz | 1 ms | 2560 x 1440 pixels | 400 cd/m² | HDMI ports quantity 2
| All | |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 2560 x 1440 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 27 " |
| Ekraani heledus | 400 cd/m |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 691.00 mm |
| Gross height (mm) | 498.00 mm |
| Gross weight | 8.60 kg |
| Gross width (mm) | 184.00 mm |
| HD tüüp | QHD |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 180 Hz |
| Net weight | 6.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 39 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 1920.00 g |
| Plastic (No PET) | 480.00 g |
| Pöörlemistelg | Yes |
| Producer | LG |
| Producer product name | 27GS85Q-B |
| Reaktsiooniaeg | 1 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Tare weight (kg) | 2.40 kg |
| USB-C | No |
| USB-C toiteallikas | N/A |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| Volume (m3) | 0.06 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lg 27gs85q-b 27 ips qhd 169 180 hz 1 ms 2560 x 1440 pixels 400 cdm hdmi ports quantity 2, 27gs85q-baeu, lg, monitorid







