LG | 27GX704A-B | 27 " | OLED | 16:9 | 240 Hz | 0.03 ms | 2560 x 1440 pixels | 250 cd/m | HDMI ports quantity 2
- TootjadLG
- Mudel: 27GX704A-B.AEU
- Saadavus: 5
-
536€
LG | 27GX704A-B | 27 " | OLED | 16:9 | 240 Hz | 0.03 ms | 2560 x 1440 pixels | 250 cd/m² | HDMI ports quantity 2
| All | |
| Connectivity | HDMI, DisplayPort, Headphone output USB Upstream port USB Downstream Port |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 2560 x 1440 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 27 " |
| Ekraani heledus | 250 cd/m |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 520 mm |
| Gross height (mm) | 370.00 mm |
| Gross weight | 5.80 kg |
| Gross width (mm) | 670 mm |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 240 Hz |
| Mõõdud koos alusega | 60.52 x 40.26-53.26 x 22 cm |
| Net weight | 4.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 38 pc(s) |
| Paneeli tüüp | OLED |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Pööratav | Yes |
| Pöörlemistelg | Yes |
| Producer | LG |
| Producer product name | 27GX704A-B |
| Reaktsiooniaeg | 0.03 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| USB-C | No |
| USB-C toiteallikas | N/A |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100x100 mm |
| Volume (m3) | 0.128908 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lg 27gx704a-b 27 oled 169 240 hz 003 ms 2560 x 1440 pixels 250 cdm hdmi ports quantity 2, 27gx704a-baeu, lg, monitorid


























