LG 32GX870A-B 32" UltraGear OLED UHD/16:9/3840x2160/275cdm2/0.03ms/HDMI/DisplayPort
- TootjadLG
- Mudel: 32GX870A-B.AEU
- Saadavus: 5
-
1 061€
LG 32GX870A-B 32" UltraGear™ OLED UHD/16:9/3840x2160/275cdm2/0.03ms/HDMI/DisplayPort
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 544.00 mm |
| Gross height (mm) | 183.00 mm |
| Gross weight | 13.90 kg |
| Gross width (mm) | 973.00 mm |
| Net weight | 9.80 kg |
| Palette Qty | 18 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3280.00 g |
| Plastic (No PET) | 820.00 g |
| Producer | LG |
| Tare weight (kg) | 4.10 kg |
| Volume (m3) | 0.10 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lg 32gx870a-b 32 ultragear oled uhd1693840x2160275cdm2003mshdmidisplayport, 32gx870a-baeu, lg, monitorid















