LG 32SM5J-B 32 ", Landscape/Portrait, 24/7, WebOS, Wi-Fi, 178 , 178 , 1920 x 1080 pixels, 400 cd/m , 1,000,000:1, 10 ms
- TootjadLG
- Mudel: 32SM5J-B.AEU
- Saadavus: 4
-
690€
LG 32SM5J-B 32 ", Landscape/Portrait, 24/7, WebOS, Wi-Fi, 178 °, 178 °, 1920 x 1080 pixels, 400 cd/m², 1,000,000:1, 10 ms
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 805 mm |
| Brutokaal | 7.4 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 510 mm |
| Brutolaius (mm) | 128 mm |
| Diagonaal | 32 " |
| Ekraan | 1920 x 1080 pikslit |
| Garantii | 36 month(s) |
| HDMI-portide arv | 3 |
| Heledus | 400 cd/m |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0-40 C |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kontrasti suhe (dünaamiline) | 1,000,000:1 |
| Kontrastisuhe | 1,100:1 |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Lõiketera laius | 13 mm (T/R/L), 18 mm (B) mm |
| Maht (m3) | 0.0525504 m |
| Mälu | 8 GB |
| Mõõdud (l x s x k) | 729.4 x 55.5 x 428.9 mm |
| Netokaal | 2.4 kg |
| Operating hours/days | 24/7 |
| Operating system | WebOS |
| Operatsioonisüsteemi versioon | 6.0 |
| Paber/Papp | 3500.00 g |
| Placement (L/P) | Landscape/Portrait |
| Plastik (ilma PET-ita) | 1500.00 g |
| Producer product name | 32SM5J-B |
| Reaktsiooniaeg | 10 ms |
| Seadme ühilduvus | HDMI(3)/ RS232C/ RJ45/ IR/ USB 2.0 Type A(1)/ Audio |
| Signage product family | Digital Signage |
| Sisseehitatud aku | No |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Taara kaal (kg) | 5.00 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | IPS |
| USB-port | 1 |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 200 x 200 mm |
| WEE klassifikatsioon | CL109:2:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
Sildid: lg 32sm5j-b 32, landscapeportrait, 247, webos, wi-fi, 178, 1920 x 1080 pixels, 400 cdm, 1, 000, 0001, 10 ms, 32sm5j-baeu, lg, suured ekraanid



